داستان برند اعتماد

رونمایی ترکیه پرتال از برند جدید «اعتماد»

سالهاست ترکیه پرتال با اطلاع رسانی در زمینه های مهم مهاجرتی ،اقامتی ، ملکی و خبری در خصوص ترکیه و ایران در خدمت شما کاربران عزیز بوده است اکنون پس از سالها و بعلت در خواست فراوان کاربران محترم ترکیه پرتال از برند جدید خود با نام اعتماد رو‌نمایی میکند خدمات اعتماد شامل مشاوره و‌اجرای پروژه های عمرانی و ساختمانی yapı inşaat. (یاپی اینشاعات) مشارکت در پروژه های نوسازی kentsel dunuşum (کنتسِل دونوشوم) با همکاری شهرداری های مناطق مختلف ترکیه، معرفی و‌انتقال تکنولوژی های جدید ساختمان در ایران و ترکیه، معرفی پروژه ها مسکونی تجاری و‌صنعتی در کلیه مناطق جهت سرمایه گذاری است.

سایت اعتماد حاوی اطلاعات دست اولی در زمینه مناطق مسکونی و پروژه های مسکونی هر منطقه با جزییات می باشد.

«با اعتماد سرمایه گذاری کنید»

در طی سالهای گذشته مجموعه ترکیه پرتال در زمینه های متفاوتی خدمات خود را به مشتریان ارائه داده است. این رسانه از اخذ اقامت ترکیه گرفته تا خریدملک در این کشور، از راه اندازی کسب و کار و ایجاد ارتباط تجاری و بازرگانی بین دو کشور ایران و ترکیه گرفته تا ارائه اطلاعات واقعی در مورد زندگی در ترکیه نقش موثری را ایفا نموده است بنابراین با توجه به تجربیات و دانسته ها، با تکیه بر اعتماد همراهان و با استفاده از کارشناسان خبره در حیطه های گوناگون، این مجموعه برای سرمایه گذاران و متقاضیانی که قصد خرید ملک در ترکیه را داشته باشند خدمات جدیدی را فراهم آورده تا شما عزیزان بتوانید با خیال آسوده تری در زمینه بررسی قوانین و شرایط مهاجرت به ترکیه گام بر دارید.

 

اکنون به لطف همراه داشتن کارشناسان معتبر و متخصصان حیطه املاک و مستغلات، برند” اعتماد” به بازار املاک ترکیه پا گذاشته است.

 

“اعتماد” از ابتدا و قبل از عقد قرار داد در زمینه خرید ملک با برگزاری جلسات متعدد در راستای شفاف سازی انواع سرمایه گذاری در ترکیه و بررسی شرایط و استاندارد های مناسب و مطابق با بودجه خریدار، املاک مورد نظر را معرفی کرده و با بازدید حضوری و تحلیل قیمت و ارزش افزوده آن توسط کارشناسان، و سپس اقدام برای خرید و دریافت سند ملک، تا انتهای این راه همراه شما خواهد بود. متقاضیان می توانند با شرکت در جلسات مشاوره تخصصی تمامی جوانب و مزایای خرید ملک در ترکیه را بررسی نمایند و با کسب اطلاعات دقیق و با اطمینان خاطر هر چه بیشتر اقدام به خرید و سرمایه گذاری نمایند.